З початку березня російськими пропагандистськими каналами пройшла хвиля реклами підрозділів Бойового Армійського Резерву Країни (БАРС). Про це розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

мобіки, окупанти

Практично кожен журналіст та пропагандист регулярно згадує цих військових у своїх повідомленнях. Подібна хвиля піару була помічена раніше за появи на медійному просторі Приватної Військової Компанії “Вагнер”.

Членів цього угруповання почали масово використовувати під Бахмутом, призначаючи їх “живим м’ясом”, а також наймаючи зеків. Наразі стало відомо, що російське командування не може далі просуватися на локаціях, де планується наступ, оскільки закінчилися “живі хвилі” – зеки ПВК “Вагнер”.

Регулярні військові також не поспішають наступати на укріпрайони ЗСУ. Тому на лиманському та куп’янському напрямках, як “живі хвилі”, будуть використовувати БАРСів для прокладання шляху для регулярних підрозділів.

Таким чином, командування РВВ знайшло свою власну “м’ясну” ПВК “Вагнер”.

Пригожин, Вагнер, зеки, війна, окупанти

Варто зазначити, що зараз російські пропагандисти масово популяризують БАРСів, як і раніше робили з ПВК “Вагнер”.

«Можна говорити про те, що найближчим часом цих мобиків почнуть кидати живими хвилями в м’ясорубку, за аналогічним сценарієм перемелювання “вагнерівців” у фарш» – додає Коваленко.