В цій новині прекрасне ВСЕ! Московська фігуристка у вишиванці під “Щедрик” виступила за Україну на Олімпіаді-2022. Відео

Українська фігуристка Анастасія Шаботова зробила фурор на командному турнірі Олімпіади-2022. 16-річна уродженка Москви одягла для свого виступу вбрання з елементами національного орнаменту, а для музичного супроводу обрала нетлінний твір Миколи Леонтовича.

Настя Шаботова взяла громадянство України

Шаботова впевнено розпочала прокат, демонструючи неймовірну легкість у виконанні стрибків. У середині програми Насті вдалося без проблем зробити комбінацію лутц-тулуп. Спортсменка легко і високо вистрибнула, продемонструвавши велику амплітуду, чим захопила російських коментаторів Ганну Погорілу та Олександра Бойчука.

Анастасія Шаботова

Проте суддівські оцінки виявилися набагато нижчими, ніж очікували фігуристка, її тренерський штаб та коментатори. У підсумку Шаботова посіла 7-е місце.

Підсумковий протокол

Суддівські оцінки розчарували

Ми пропонуємо своїм читачам самим оцінити прокат молодої спортсменки.


У командній першості Україна посіла останню 10-ту сходинку і достроково завершила виступ на Іграх у Пекіні.

Зазначимо, що 16-річна українська фігуристка Анастасія Шаботова, за інформацією ЗМІ, виступає на Олімпіаді-2020 у Пекіні без свого особистого тренера.

Нагадаємо, що Анастасія у вересні минулого року на кваліфікаційному турнірі у німецькому Оберстдорфі посіла п’яте місце за сумою двох програм, здобувши для України ліцензію на Олімпійські ігри у Пекіні.

Анастасія Шаботова посіла п'яте місце

Шаботова, яка народилася в Москві, свого часу зробила заяву про допінг на міжнародних змаганнях.

Анастасія Шаботова на відпочинку

“Як виступати стабільно? Випив багато допінгу – і виступаєш стабільно. От і все. Тільки треба правильний допінг пити”, – заявила кілька років тому молода спортсменка.

Анастасія Шаботова

Пізніше Шаботову змусили вибачитися за ці слова, що вона зробили зі сльзами на очах. Однак це не допомогло, і на батьківщині росіянку почали цькувати.

Анастасія Шаботова після тренування

Шаботова не витримала тиску, поїхала з РФ і прийняла громадянство України, а потім виграла чемпіонат нашої країни у жіночому одиночному катанні.

Анастасія Шаботова

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN