В Україні 2 березня синоптики обіцяють до 12 градусів тепла

Новини

З’явилася інформація щодо погодних умов в Україні на 2 березня.

Згідно з прогнозами синоптиків, поки в країні очікується зовсім не тепла весняна погода, а поривчастий вітер з періодичними опадами і коливаннями температури. Відповідну заяву зробила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Таким чином, вона пообіцяла опади завтра, 2 березня, ввечері на сході та північному сході України. Після цього помірні опади спостерігатимуться вже 5 березня в північних, західних і центральних регіонах. А ось значних опадів в першій половині тижня в Україні не передбачається.

Крім опадів, завтра буде відчуватися західний вітер, з сильними поривами. При цьому температура повітря в країні становитиме приблизно + 4…+ 8 градусів. Зокрема, на сході і північному сході прогнозується + 1, а на заході Діденко обіцяє тепло в межах + 6…12 градусів.

Діденко розповіла, в якій частині країни 2 березня буде по-весняному тепло, фото: 24 канал

Тепер що щодо Києва – тут завтра, 2 березня буде без опадів, але проявить себе поривчастий західний вітер. Термометри покажуть вночі близько нуля, а вдень десь + 4…+ 5 градусів.

Разом з тим у середу-четвер у Києві очікується приємне тепло, а протягом 5, 6 березня знову буде прохолодно.

До всього іншого варто додати, що березень порадує сонячними днями в період з 18 по 25 жителів південних регіонів України. На решті ж території країни потеплішає з 25 березня по 3 квітня.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий