Connect with us

Новини

В Україні банки оновили курс долара 15 травня: скільки заплатимо за валюту сьогодні

В Україні готівковий курс долара в понеділок, 15 травня, складає 37,40/37,80 грн/$ (купівля/продаж). Вартість американської валюти на купівлю у порівнянні з 14 травня не змінилася, на продаж – знизилася на 2 копійки.

Сенс Банк і Укрексімбанк встановили найбільшу вартість долара на купівлю – 37,45 грн/$. У свою чергу найменший курс визначив ПриватБанк – 37,10 грн/$.

На продаж найбільший курс встановили:

  • Ощадбанк – 38,20 грн/$;
  • ПУМБ – 38 грн/$.

При цьому найменшу вартість валюти на продаж визначили такі фінустанови:

  • ПриватБанк – 37,60 грн/$;
  • Сенс Банк, Укргазбанк – 37,80 грн/$.

Офіційний курс долара в Україні становить 36,56 грн/$, як і раніше. Курс євро – 39,82 грн/€, на готівковому рівні – 40,75/41,40 грн/€.

Курс валют в Україні 15 травня
Який курс долара встановили банки сьогодні

Скільки коштуватиме долар по кінця травня?

Інвестиційний банкір Сергій Фурса прогнозує, що в Україні до кінця весни не очікується різких змін готівкового курсу долара. Найбільше він залежить від макрофінансової допомоги державі від країн-партнерів.

Advertisement

Навіть якщо “зернову угоду” не буде продовжено, то готівковий курс долара не зазнає значних змін, зазначив фахівець.

“Щодо долара до кінця весни поки що не очікуєтсья ніяких змін курсу. Ситуація на ринку дуже стабільна і завдяки західні підтримці резерви Наційонального банку наростають, якогось тиску на гривню просто немає. Теоритично це (можлива зупинка “зернової угоди”) може вплинути на кешовий ринок. Але це якщо аж в принципі вона буде зірвана, то тоді справді буде проблема для гривні. Але найближчим часом нічого такого не очікується”, – сказав експерт.

Прокоментуйте:
Advertisement