В Україні буде чотири місяці літа: синоптики розповіли про головний погодний сюрприз 2022 року

Українські синоптики виконали відмінну роботу і вирішили повідомити українцям про те, що літо цього року буде особливим. Вони вирішили повідомити про те, що спекотна погода триватиме більше, ніж зазвичай і літо буде цілих 4 місяці.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Апостроф»

Українським громадянам повідомили дуже приємну новину щодо погоди. Є відомості про те, що в 2022 році літо триватиме цілих 4 місяці замість звичних трьох.

Метеорологічний прогноз, який оприлюднили на порталі 34.ua каже, що тепла і приємна погода повинна прийти в Україну досить рано і пляжний сезон повноцінно працюватиме вже з середини червня.

Що стосується середини літа, то вже з липня буде дуже спекотна погода. Градусники будуть показувати приголомшливі +30 +35 градусів тепла, а ось в нічний час вона може опускатися майже в 2 рази. Однак опади будуть рідкісними гостями, що говорить про те, що літо буде смажити по повній програмі.

Важливо помітити, що дуже спекотні і сухі дні триватимуть досить довго – до середини серпня. Вже в останньому місяці літа температура піде на спад, і буде на 10 градусів менше.

Кліматолог Світлана Бойченко заявила, що цього літа температура буде вище кліматичної норми, а різкі перепади температур можуть спровокувати шквали і грози. Вона акцентувала особливу увагу на тому, що це літо поб’є жоден рекорд по високій температурі.

Літо. Фото: скріншот YouTubе

Також, є інформація про те, що тепла погода буде до кінця вересня. Тільки в кінці місяця вона опуститися до +15 градусів, а весь цей час вона буде триматися на позначках близько +25, що говорить про те, що перший місяць осені буде літнім.

Значне погіршення погодних умов почнеться в жовтні і прийде вже справжня осінь з температурою нижче 10 градусів тепла.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN