В Україні готуються підняти тарифи на воду у декілька етапів: “вже з першого квітня…”

В Україні готуються переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення.
Як повідомляється на сайті національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, у березні 2023 року НКРЕКУ планує включити до порядку денного питання щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. today.politeka.net
Зміни можуть розпочатися вже з 1 квітня. “Звертаємо увагу на те, що наразі опрацьовується можливість встановлення зазначених тарифів двома етапами: з 01.04.2023 та з 01.07.2023, з урахуванням зазначених в обґрунтованих матеріалах підходів”, – йдеться у повідомленні.
немає води, відключення води

 

У НКРЕКУ повідомили , що проекти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення було перевірено, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства.

 

комуналка, комунальні тарифи, платіжки

 

“З метою стримування фінансового навантаження на споживачів і водночас для забезпечення їхніх послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості Регулятором було мінімізовано витрати у структурі тарифів”, – кажуть у НКРЕКУ.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN