В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України.

На цьому наголосив генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота. Найбільше від підриву ГЕС постраждає Херсонська область.

Власне, Сирота заявив, що нову Каховську ГЕС побудують на тому ж місці вже після деокупації. “Нам доведеться дуже швидко відбудовувати і будувати нову станцію. Ми побудуємо на тому самому місці красивішу та потужнішу (станцію, – 24 Канал). Вони (окупанти, – 24 Канал) будуть бачити це”, – запевнив Сирота.

Директор “Укргідроенерго” сподівається, що нижня водозливна гребля не підірвана, а якщо й підірвана, то вся вода зійде з водосховища.

“Тому ми з проєктним інститутом і з будівельниками обговорюємо питання, як потрібно після деокупації відгородити плотину. Наразі у верхніх водосховищах ми будемо зберігати воду. Зараз 3–4 області будуть потерпати від нестачі води”, – зауважив він.

Сирота раніше зазначав, що підірвана окупантами Каховська ГЕС не підлягає відновленню в її колишньому вигляді, обладнання машинного залу повністю знищено. Крім того, протягом найближчих днів Каховське водосховище просто зникне.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )