В Україні посиляться морози, частина країни засипатиме снігом: прогноз на початок лютого. Карта

На початку лютого в Україні різко зміниться погода – частину областей засипатиме снігом, а на півдні пройдуть дощі. Під кінець поточного тижня також суттєво посиляться морози – у деяких регіонах очікується до -14 градусів.

За прогнозом Українського гідрометцентру, з 1 лютого сніг йтиме на заході країни, а до середи опади перемістяться практично на всі області. Найсильніших морозів слід очікувати на півночі, заході та в центрі України.

У вівторок, 1 лютого, невеликий сніг прогнозується у Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях. Температура повітря вночі там становитиме від 2 до 6 морозу, у Карпатах до -7. Вдень стовпчики термометрів коливатимуться від -1 до +1.

У центральних та східних областях 1 лютого термометри покажуть від -1 до +2, опади в цій частині країни малоймовірні. Найтепліше буде на півдні – в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях повітря прогріється до +6 градусів. А в Криму буде мінлива хмарність і нетипові для початку лютого 7-9 градусів вище “нуля”.

Погода в Україні на 1 лютого

У середу, 2 лютого, опадів не передбачається у Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях. Решта регіонів засипатиме снігом. На півдні та місцями на сході України у цей день буде йти сніг з дощем.

Температурні показники в середу не будут суттєво відрізнятися від попередніх – нічні морози змінюватимуться на денну відлигу від 0 до +2 градусів.

Погода в Україні на 2 лютого

У четвер, 3 лютого, на всій території України буде хмарно. Опади у вигляді мокрого снігу прогнозуються лише в Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях та в Криму.

На заході України температура і вдень, і вночі 3 лютого становитиме 1-3 градуси морозу. Холодне буде у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Житомирській та Київській областях – 5-8 градусів морозу вночі та від -1 до -4 вдень.

Найсильніші морози синоптики прогнозують у північних областях. На Чернігівщині та Сумщині вночі температура опуститься до -10 градусів. Вдень очікується від 5 до 2 градусів зі знаком “мінус”.

Погода в Україні на 3 лютого

Істотне похолодання прийде в Україну 4 лютого. У столиці вночі температура опуститься до -11, а вдень 6-8 градусів морозу. У західних регіонах вночі буде 8-12 градусів нижче за нуль, а вдень від 1 до 6 градусів морозу.

У Чернігівській, Сумці та Харківській областях вночі температура опуститься до 8-14 градусів морозу, вдень очікується від 6 до 9 градусів нижче нуля.

Лише на півдні України можлива невелика відлига до +1 градуса.

Погода в Україні на 4 лютого

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар