В Україні скасували графіки відключень через загрозу ракетного обстрілу: де не буде світла

В Україні 26 січня ввели екстрені відключення електроенергії у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Через новий ракетний обстріл з боку РФ енергетики були змушені відключити електроенергію.

Про це повідомляють у прес-службі ДТЕК. Вранці 26 січня повітряну тривогу оголосили практично у всіх областях України. Через похолодання збільшується споживання електроенергії, натомість зростає і дефіцит в Україні.

У Полтавській області 26 січня діятимуть графіки погодинного відключення. “Планується застосовувати графік погодинного відключення електроенергії з одночасним відключенням двох черг – основної та додаткової, що зазначено у дужках”, – повідомили у “Полтаваобленерго”.

На Житомирщині діють графіки стабілізаційних відключень шість через шість, повідомили у “Житомиробленерго”.

У Львівській області електроенергія подаватиметься двічі на добу по чотири години (всього — 8 годин). В інші години доби слід готуватися до вимкнень.

У Дніпропетровській, Одеській, Київській областях та Києві повернення до стабілізаційних відключень залежить від результатів ракетного обстрілу 26 січня. Якщо сил ППО вдасться збити ворожі ракети, а об’єкти критичної інфраструктури не постраждають, після закінчення повітряної тривоги енергетики можуть повернути стабілізаційні відключення. Інакше доведеться проводити ремонтні роботи.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN