В Україні відзначають День єднання: Зеленський звернувся до громадян країни, у містах готують автопробіги. Онлайн-трансляція
У середу, 16 лютого, в Україні відзначають перший День єднання. Відповідний указ президент Володимир Зеленський видав 14 лютого.

День єднання оголошено для “посилення консолідації” українців, зміцнення їхньої “стійкості” на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Цього дня на будинках усіх населених пунктів країни буде піднято Державний Прапор України, а о 10:00 буде виконано Державний Гімн.


OBOZREVATEL слідкує за святкуванням у режимі онлайн:

08:00 – Зеленський записав відеозвернення до українців, оголосивши початок телемарафону #UAразом.

“Ми всі різні, але об’єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною. І ми маємо на це право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні”, – сказав він.

08:15 – На виконання указу президента “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” командувач об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав особовий склад в районах виконання бойових завдань.

“У ці складні для нашої країни часи я дякую кожному з вас за проявлені професійні якості, витримку та старанність щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України”, – зазначив командувач.Наєв відвідав особовий склад у районах виконання бойових завдань

Він подякував кожному за виявлені професійні якості

08:30 – У Харкові у сквері Сергіївської площі відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України з нагоди Дня єднання. В урочистій церемонії візьмуть участь голова Харківської ОДА Олег Синегубов, голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, міський голова Ігор Терехов.

08:45 – Усі машини таксопарку “30-40” у Харкові вийшли на зміну із синьо-жовтими прапорами.У Харкові таксі вийшли на зміну із синьо-жовтими прапорами

Машини таксопарку приєдналися до Дня єднання09:00 – У Софійському соборі розпочався молебень “Звернення до Всевишнього для захисту України”. На ньому зібралися глави всіх церков.

У Софійському соборі розпочався молебень

На ньому зібралися глави всіх церков
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )