В Україні зросли тарифи на комунальні послуги: за що потрібно платити більше

Відомо, на скільки вже піднялися тарифи на комуналку

Мешканцям України повідомили, що тарифи на комунальні послуги були змінені. Так, тепер платити за квартиру, і не тільки, потрібно більше.

Цю новину надали на порталі «Конкурент»

Повідомляється, що тарифи зросли на 5.2% порівняно з минулим роком, проте найбільше подорожчав ремонт та утримання житла – на 25.1%. Ще досить сильно зросло в ціні збирання сміття – 14.3%.

Щодо решти тарифів, то вони зросли в ціні не сильно, але є думка, що найближчим часом українські чиновники цю справу «виправлять».

Водопостачання зросло у ціні на 1.6%, послуги з управління будинків, де багато квартир – на 1.4%, каналізації – на 1.2%. Що стосується гарячої води та опалення, то тут зростання зовсім незначне – 0.2%.

На даний момент, поки йде опалювальний сезон, ціни на електроенергію залишаються незмінними, що стосується природного газу, то він став дешевшим на 0.4%.

Однак потрібно нагадати про те, що українців уже неодноразово попереджали про те, що після закінчення опалювального сезону значно можуть зрости тарифи на світло та газ. Ще з’явилися чутки про те, що у деяких регіонах України подорожчають послуги на воду.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN