В Україні зростуть ціни на продукти: озвучено терміни

З початку повномасштабної війни в Україні, яку розв’язала країна-терорист, зростання цін на продукти склало 15-20%. Наступна зміна вартості продукції прогнозується вже найближчими місяцями.

При цьому є така група товарів, яка подорожчала вдвічі. Такою є, наприклад, гречка, про це розповів генеральний директор “Метро Україна” Олена Вдовиченко в інтерв’ю НВ.

“Наступну зміну цін прогнозуємо найближчими місяцями”, – сказала Вдовиченко. В основному зростання цін пов’язане з подорожчанням логістичних витрат, вартістю сировини та проблемами з виробництвом.

За словами Вдовиченко, наразі багато міжнародних компаній, у яких виробництво знаходиться в Україні, з різних причин не змогли відновитися і намагаються ввозити товар з інших країн Європи. Національні постачальники також мають труднощі: з одного боку, є прив’язка до імпортних складових, з іншого, ми вже зараз бачимо, що цьогорічний урожай значно скоротиться і можуть виникнути проблеми з сировиною в деяких групах товарів.

Раніше повідомлялося, що ціни на масло в Україні піднімуться вже за кілька тижнів. На це вплинуть скорочення виробництва вершкового масла та нещодавня девальвація гривні.

Відео дня:

Незважаючи на падіння цін зовнішніх продажів, свій вплив зробить також експорт товару. Про це розповіли аналітики Infagro. “Зростання цін відбудеться за тиждень-два. Поки ринок пристосовується до нових реалій, викликаних змінами в курсовій політиці НБУ та можливостями експорту”, – йдеться в повідомленні.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Україні зростуть ціни на продукти: озвучено терміни