В Україні звільнено більш як 8 тисяч квадратних кілометрів, на половині території тривають стабілізаційні заходи, – Зеленський

В Україні під час контрнаступу у вересні 2022 року було звільнено більше ніж 8 тисяч квадратних кілометрів території. На половині цієї території ще тривають стабілізаційні заходи.

Про це під час традиційного вечірнього звернення до українського народу повідомив президент Володимир Зеленський. Він відзначив, що разом із військовими на звільнені території заходить нормальне життя і цивілізація (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
Президент України Володимир Зеленський

“Станом на цей час стабілізаційні заходи завершено в районах загальною площею понад 4 тисячі квадратних кілометрів, ще приблизно на такій же звільненій території стабілізація триває. Виявляють залишки окупаційних військ, диверсійних груп, затримують колаборантів, повертають повну безпеку”, – сказав президент.

На чотирьох тисячах квадратних кілометрів України поступово відновлюється нормальне життя.

“Дуже важливо, що разом із нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Як приклад – у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п’ять місяців. За той час, коли ми просто не могли здійснити виплати через окупацію. І всі українські пенсіонери на звільненій території отримають виплати. Україна завжди виконує свої соціальні зобов’язання перед людьми”, – наголосив Зеленський.

Відео дня:

Також президент повідомив, що провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандуючого, на якому, серед іншого, було розглянуто проект бюджету на оборону та безпеку на 2023 рік.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Україні звільнено більш як 8 тисяч квадратних кілометрів, на половині території тривають стабілізаційні заходи, – Зеленський