В українських школах може все кардинально змінитися, важливе уточнення: «Чекайте, уже з вересня …»

В Україні заговорили про можливість введення дистанційної освіти для школярів на більш постійній основі

Такі розмови з’явилися на тлі тривалої карантину, під час якого школи були змушені відправити учнів по домівках. Багато хто замислився про те, чи дійсно традиційна система навчання необхідна, або школи можуть продовжити працювати в такому режимі і після зняття обмежень.

Про те, що вже у вересні систему української освіти можуть чекати суттєвих змін, розповіла член комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, пише  Styler .

Відзначається, що у батьків і дітей повинна бути можливість вибору між дистанційним і очним освітою.

«І не через хворобу, як у нас завжди роблять обмеження, а тому, що є інші ситуації, коли це може бути краще і зручніше для сім’ї в якій здорові діти», – уточнила Галина Мельник, засновник альтернативної школи «Радосвіт».

У соцмережах багато українців відзначають, що перехід їх дітей на домашнє навчання наочно показав їм, що існуюча система освіти застаріла.

«У нас практично немає ніякого контролю за якістю знань, які отримують діти в школі. Професіоналізм і адекватність вчителів теж буває дуже різною і вплинути на це батьки практично ніяк не можуть », – написала українка Олена Прохіра в Фейсбук-групи  Батьки SOS .

Однак, є і ті, хто виступає проти дистанційного навчання. Відповідна петиція з’явилася в мережі.

«Діти повинні ходити в школу, вчитися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам, дітям і вчителям дуже важко перебувати на дистанційну освіту. Діти не зможуть отримати повноцінні знання, перебуваючи вдома. Тому народ хоче, щоб влада не прийняла закон про дистанційну освіту », – йдеться в тексті публікації.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
В українських школах може все кардинально змінитися, важливе уточнення: «Чекайте, уже з вересня …»