В Україну прямують морози до -26: Які області в грудні під ударом

Новини

У грудні в Україні очікується кілька періодів настання сильних холодів. Перший з них розпочався в неділю, 6 грудня, і триватиме приблизно до 9 числа. Другий випав на кінець місяця. Місцями в Україні після католицького Різдва очікується до -22… -25 градусів, зазначають Патріоти України. Детальний прогноз опублікували синоптики Gismeteo.

Найсильніші морози вдарять по північному схід країни. Так, у Харківській області найближчими днями й до 10 грудня вночі очікується до -9 градусів. Наступні морози очікуються з 25 грудня і закінчаться вже в новому році. Критичний мінімум буде 28 грудня, коли термометри вночі опустяться до відміток -19 градусів. У Сумській області в цей день очікується до -15 градусів. У Луганській області морози будуть найсильнішими по Україні: очікується коридор з 25 по 30 грудня, коли термометри опустяться до -26 градусів. Трохи тепліше буде в Донецькій області, де очікується до -22 градусів мінімум в цей же період.

На південному сході країни також очікуються сильні морози, однак не такі потужні. Так, у Запоріжжі очікується до -6 градусів у період з 6 по 10 грудня, а також до -16 градусів після католицького Різдва.

 

В Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударомВ Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударом

 

 

В Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударомВ Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударом

 

 

В Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударомВ Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударом

 

 

Погода в Україні в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)Погода в Україні в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)

 

У центральних областях, зокрема в Києві, таких сильних морозів не очікується. З 6 по 10 грудня також будуть морози, але до -8 градусів. В кінці місяця мінімуми досягнуть -7 градусів в середньому.

 

Погода у Києві в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)Погода у Києві в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)

 

На півдні України, в Одеській області, морозів навіть у перший коридор холодів мінусів не очікується. Щобільше, з 10 грудня погода там буде аномально теплою. Очікується до +9 градусів. Морози, хоча і несильні – до -5 градусів – настануть із 26 грудня і будуть триматися до самого Нового року.

 

Погода в Одесі в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)Погода в Одесі в грудні 2020 (скріншоти: gismeteo.ua)

 

На заході країни в період з 7 по 9 грудня також очікуються “мінуси”, однак вони будуть несильними. За прогнозами синоптиків, стовпчики термометрів опустяться до -3 градусів. Такі ж показники тепла в нічний час очікуються і в кінці місяця з 27 грудня.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN