В Україну прибули перші ракетні комплекси HIMARS, – Резніков

В Україну прибули американські високомобільні ракетні системи залпового вогню HIMARS. Це дасть українським захисникам перевагу в боях.

Про це 23 червня у соціальних мережах повідомив міністр оборони Олексій Резніков. “HIMARS прибули в Україну. Дякую колезі та другу Ллойду Остіну за ці потужні установки! Літо буде спекотним для російських окупантів. І останнім для деяких із них“, – написав міністр.

Це не найбільш далекобійні системи, які є у США, проте вони значно перевищують за характеристиками усі ті, які були відправлені Україні раніше. HIMARS оснащені боєприпасами, які дозволять Україні запускати ракети приблизно на 80 км.
Пост Резнікова.
Що означає постачання HIMARS для України

Експерти вважають, що передача американських РСЗВ є вкрай необхідним для ЗСУ кроком. HIMARS необов’язково матимуть миттєвий вирішальний вплив на хід війни, проте вони дадуть українським захисникам перевагу.

Це передусім пояснюється можливістю вражати окупантів на більшій дальності та з високою точністю.

Військовий аналітик Глен Ховард упевнений: HIMARS разом із протикорабельними ракетами утримають Росію від нападу на судна, які експортують українське зерно. Тобто завдяки РСЗВ Київ нарешті зможе деблокувати свої порти.

Відео дня:

А член палати представників США Джейсон Кроу запевнив, що РСЗО HIMARS не дозволять російській артилерії, що має дальність близько 50 км, наблизитися до українських міських центрів.

У Росії також визнають потужність такого озброєння. У міністерстві закордонних справ РФ видали, що передача США Україні РСЗВ HIMARS підвищує ризик прямого зіткнення з американцями.

Система HIMARS розроблена наприкінці 90-х. Установка призначена для ураження районів зосередження артилерійських систем, засобів ППО та вогневої підтримки, вантажного транспорту, бойових машин та бронетранспортерів, а також надання вогневої підтримки своїм підрозділам.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
В Україну прибули перші ракетні комплекси HIMARS, – Резніков