В’ячеслав Узєлков одружується вдруге – колишній Марини Боржемської приголомшив зізнанням про своє весілля

Колишній чоловік Марини Боржемської прокоментував своє друге одруження

Нещодавно в ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що український боксер, тренер і бізнесмен В’ячеслав Узєлков збереться одружитися вдруге. Не так давно, всього три роки тому, він розлучився з відомою фітнес-тренеркою, зіркою “Зважені та щасливі” Мариною Боржемською. Пише sport.znaj.ua

З тих пір і самому Узєлкову, і його колишній дружині намагаються приписати нові романи, але поки що безрезультатно. Деякі ЗМІ пішли ще далі, і навіть встигли одружити В’ячеслава вдруге.

Наприклад, на сторінці проекту «Життя відомих людей» від телеканалу «1+1» в соцмережі Instagram з’явилося повідомлення про те, що В’ячеслав Узєлков одружується вдруге.

Скрін, Instagram "Життя відомих людей"

Скрін, Instagram “Життя відомих людей”

Цю новину боксер розповів в інстаграмі на питання шанувальників, як його справи і чому давно не з’являється в соцмережі. У сторіз він коротко відповів:”Я одружуся”. Ні про те, хто стане його новою дружиною, ні коли відбудеться весілля та інші подробиці, спортсмен говорити не став. Вітайте В’ячеслава в коментарях», – пишуть автори повідомлення.

Разом з тим сам «наречений» Узєлков з подивом відреагував на таку новину.

“Обожнюю брехливе телебачення і ідіотські програми. Звідки вони беруть інформацію? І взагалі, як би дату весілля дізнатися, щоб не пропустити», – іронізує боксер в сторіз на своїй сторінці в соцмережі.

Скрін, Instagram Узелков

Скрін, Instagram Узелков

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )