Connect with us

Новини

“В’язниця таких не змінить”: український чиновник у розпал боїв з рф побував на стажуванні в москві, деталі

Published

on

Продовжується розслідування щодо встановлення всіх обставин злочину.

Чинний чиновник Херсонської ОВА виявився зрадником. Він добровільно погодився увійти до створеного росією “головного управління МВС Херсонської області”. Більше того, чоловік їздив до Москви на курси підвищення кваліфікації. Більше подробиць повідомили у прес-службі СБУ.

За даними слідства, у період окупації посадовця призначили “старшим експертом відділення бухгалтерських та фінансово-аналітичних експертиз експертно-криміналістичного центру”.

До його “обов’язків” входила підготовка так званих “експертиз фінансової діяльності підприємств”. Експертизи були потрібні для фабрикування справ проти патріотично налаштованих власників українських компаній на захопленій частині регіону. Встановлено, що під час перебування у лавах окупаційного органу ворожий поплічник їздив до Москви на “курси підвищення кваліфікації”.

Після звільнення обласного центру фігурант спочатку “заліг на днищі”, а потім знову влаштувався до місцевої ОВД. Під час обшуків за адресою його проживання СБУ виявила: роздруковані закони, накази та інструкції МВС росії щодо організації підготовки судових експертиз в експертно-криміналістичних підрозділах органів внутрішніх справ росії.

Продовжується розслідування щодо встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.

У коментарях українці вимагали максимального покарання для чиновника: “Таким не 15 років, а довічне. 15 років тюрма таких не змінить, ще вони вийдуть раніше”, “За законом воєнного часу – вирок один”, “Довічне і тільки”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement