Вадатурський збирався до Туреччини вирішувати питання із зерном: з’ясувалися нові деталі

Загибель миколаївського бізнесмена та Героя України Олексія Вадатурського разом із дружиною Раїсою від ракетної атаки росіян могла бути не випадковою, а прицільною та запланованою. Власник великого аграрного підприємства “Нубілон” наступного тижня планував поїздку до Туреччини, щоб обговорити експорт зерна із чорноморських портів в умовах військової агресії Росії.

Про це розповіла голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва в ефірі “24 канали”. Вона вказала, що справжні обставини загибелі Вадатурського зараз розслідують правоохоронці (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

“Я вважаю, що це спланована ліквідація, пов’язана з тією продовольчою кризою, яку Росія намагається зробити у світі. Наступного тижня Вадатурський збирався до Туреччини, ми розмовляли з нею”, – – позначила вона.
Анна Замазєєва в ефірі.

Відео дня:

Нагадаємо, що Україна зі свого боку виконує всі умови для запобігання голоду у низці неврожайних країн, попри збройну небезпеку з боку Росії. Тони зерна вже занурені на турецьке судно в Чорноморському порту та очікують на сигнал від західних партнерів для виходу у відкрите море.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Вадатурський збирався до Туреччини вирішувати питання із зерном: з’ясувалися нові деталі