Connect with us

Новини

“Валіза, вокзал, Росія”: У Дніпрі провели мітинг перед собором УПЦ МП

Published

on

Акція протесту пройшла під кафедральним Свято-Троїцьким собором Української Православної церкви Московського патріархату у Дніпрі. Учасники мітингу намагалися привернути увагу парафіян до Російської сутності УПЦ МП, повідомляють Патріоти України.

В руках у протестувальників були плакати з написами “Геть УПЦ МП з України”, “Приємно святити паски в осередку ФСБ?” та інше. “Найголовніша вимога – щоб у нас була єдина церква, незалежна, не Московський патріархат. А московські священики – “чемодан, вокзал, Росія”, таким людям не місце в нашому суспільстві. Ми – небайдужі українці, хочемо, щоб нас почула вся Україна, не тільки священики або парафіяни цієї церкви”, – розповів учасник акції Володимир Симоненко в коментарі Радіо Свобода.

До мітингувальників підходив священик та питав, чи воюють їхні родичі, чи є у них нерухомість за кордоном та інше. “Мій однокурсник живе в Америці, у них на вулиці 12 церков, і хто куди хоче, туди і ходить. І ніхто нікому не забороняє. Ви неосвічена людина, ви погано вчилися в школі. Є реєстр, де ми написані – Українська православна церква, немає там – Московського патріархату”, – заявив піп.

Зазначається, що в цей час у дворі храму проводилося освячення пасок.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement