“Вам довелось дістати з того світу навіть Кобзона”: В МЗС України потролили російських “колег” через слова про візит Анджеліни Джолі

Захарова обурилася через приїзд Джолі до України, висловивши впевненість, що ту покликали, щоб “перебити порядок денний”. В українському МЗС порадили російським колегам звикати до того, що події у світі розвиваються не на їхню користь. В українському МЗС констатували, що речницю російського відомства Марію Захарову “схвилював приїзд до України посла доброї волі ООН Анджеліни Джолі” і порадили російським колегам звикати до того, що події у світі розвиваються не на їхню користь. Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко, передають Патріоти України.

“Подобається, не подобається — а Москві доведеться змиритися з новою реальність: Україна може зателефонувати “найрозкрученішому представнику всього світу” (Захарова про Джолі – Ред.), а Росія – ні. Від російського режиму зараз відхрещюються навіть маргинальні зірки іноземного шоу-бізнесу”, – нагадав Олег Ніколенко.

Відео дня:

Речник МЗС також зазначив, що світ вже побачив достатньо доказів варварства путінської Росії під час її війни проти України. “Реабілітація в очах міжнародної творчої спільноти стала нездійсненною місією для Росії. Ось і залишається лише працювати над імпортозаміщенням. Дістали з того світу навіть Йосипа Кобзона”, – пожартував Ніколенко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Вам довелось дістати з того світу навіть Кобзона”: В МЗС України потролили російських “колег” через слова про візит Анджеліни Джолі