Ваша перемога – це і наша перемога: відомі грузинські діячі записали потужне відео на підтримку України

Відомі грузинські діячі у День єднання 16 лютого звернулися до українського народу зі словами підтримки на тлі інформації про можливе вторгнення російської армії на територію України. Грузини записали відео, в якому зазначили, що підтримують нашу країну та вірять у її перемогу.

Ролик було опубліковано на Youtube-каналі in time Ukraine. Вони закликали всі країни стати поруч із українською державою для боротьби з путінською Росією (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Усі діячі зверталися українською мовою та наголосили, що свобода українців – це і свобода грузинів.

Активістка Татуша Арвеладзе

Співачка Ніно Катамадзе

У відео знялися співачка Ніно Катамадзе, актор і співак Вахтанг Кікабідзе, четвертий президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, шеф-кухар Міша Авсаджанішвілі, активістка Татуша Арвеладзе, баскетболіст Георгій Цинцанзе, режисер Кеті Мачаварівіде, учасник дитячого Євробачення Ніко Каджаиа, вчитель Ладо Абхазава, філософ Леван Гамбашідзе, історик Юлон Гагошідзе, оператор Зураб Алавердашвілі.

Вахтанг Кікабідзе

Грузинські діячі висловили надію, що цієї історичної миті народ України буде твердим, єдиним і безстрашним – як це було завжди у важкі часи для України.

Четвертий президент Грузії Георгій Маргвелашвілі

Баскетболіст Георгій Цинцянзе

“У Грузії знають, що ваш успіх – це і наш успіх. Ваша перемога – наша перемога. Ваша свобода – це наша свобода. Ми разом проходимо цей складний шлях до свободи. Населення Грузії завжди підтримувало і підтримуватиме Україну та народ. Слава Україні. Героям слава. Нехай живе вільна Україна, нехай живе вільна Грузія”, – сказали вони.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )