Вашингтонська художниця настільки захопилася оригамі, що її 3-D-витвори виглядають майже як живі істоти

Під час карантину художниці вдалося удосконалити свої навички в оригамі.

Оригамі — це стародавнє мистецтво складання фігурок з паперу, асоційоване з японською культурою. Щоб навчитися цьому виду мистецтва, потрібно мати багато терпіння і працьовитості. Саме через це скульптури оригамі завжди зачаровують людей і змушують дивуватися тому, як найпростіший папір можна перетворити на витвори мистецтва. Саме оригамі займається вашингтонська художниця Фейт Чунг (Faith Chung), що створює дивовижні фігурки, навіяні їй різними тваринами. При цьому, дивлячись на усю цю пишноту, важко повірити, що її скульптури виконані з самого лише паперу, інформує Ukr.Media.

Художниця, яка має свій профіль в Instagram, вже була деякий час знайома з 3D-оригамі. Однак лише нещодавно, під час спалаху коронавірусу, у неї з'явився час приділити цьому виду мистецтва більше своєї уваги.

Щоб створювати своїх героїв різної форми, вона використовує різні техніки і смужки паперу. Її роботи відмінно повторюють цих істот і дійсно зачаровують різноманіттям деталей.

"Я не пам'ятаю, коли вперше відкрила для себе 3D-оригамі, але тоді я подумала, що це дивно, коли ви, озброївшись самим лише терпінням, можете зробити практично будь-що з самого лише паперу. Спочатку я почала робити 3D-оригамі у якості подарунків для своїх друзів, дотримуючись інструкцій з 3D-оригамі на YouTube, підганяючи їх під людину, якій збиралася подарувати свій витвір. Лише нещодавно я почала приділяти цьому виду мистецтва більше часу, що дало мені можливість спробувати щось нове і освоїти нові техніки. Більшу частину свого натхнення я отримую, дивлячись на роботи інших людей, беручи те, що мені подобається, і комбінуючи це у те, що, на мій погляд, виглядає добре. Звичайно, я досі відкриваю і вивчаю нові речі про тривимірне оригамі", — каже художниця.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вашингтонська художниця настільки захопилася оригамі, що її 3-D-витвори виглядають майже як живі істоти