Connect with us

Новини

“Важко не погодитися з гінекологом”: Медведєв влаштував істерику через слова глави Єврокомісії щодо переговорів України і РФ

У Москві істерикою відреагували на заяву голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн про переговори між Україною та Росією та підтримку мирного плану президента України Володимира Зеленського. З жовчною заявою, щедро приправленою образами, вкотре виступив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, який свого часу “підміняв” Володимира Путіна на посаді президента Росії.

Медведєв вкотре видав тезу про Україну як “нацистську державу” і заявив, що Москва, мовляв, вестиме переговори виключно з Вашингтоном. Про це російський урядовець написав у своєму Telegram-каналі.

Так, реагуючи на заяву голови Єврокомісії, Медведєв традиційно скотився до образ.

“Важко не погодитися з гінекологом, яка вдає з себе керівника ЄС. Тітка сказала, що переговори Росії та України на рівних мають бути відкинуті. Звичайно, це так. Які можуть бути рівні переговори з нацистською державою, яка перебуває у стадії напіврозпаду під зовнішнім управлінням?” – видав Медведєв, який вдає з себе високопосадовця “наддержави”, якою вважає себе Росія.

Advertisement

“Замінник” Путіна розмріявся про те, що Росія обговорюватиме долю України не з Києвом, а з Вашингтоном. Ба більше, у фантазіях Медведєва переговори зі США Росія вестиме також “про умови повоєнного світоустрою”.

“Говорити можна тільки з господарями. Точніше – тільки з Вашингтоном. Інших співрозмовників просто немає. І лише про умови післявоєнного світоустрою. Хоча поки що про це говорити рано. Тому жодні переговори зараз взагалі не потрібні”, – заявив представник держави-агресора, армія якої ось уже майже рік не може захопити Бахмут на Донеччині.

"Важко не погодитися з гінекологом":  Медведєв влаштував істерику через слова глави Єврокомісії щодо переговорів України і РФ

Істерику Медведєва викликала заява Урсули фон дер Ляєн на саміті G7 в японській Хіросімі про те, якими мають бути майбутні переговори між Росією, що веде агресивну війну, та Україною, яка захищається від агресії.

“Україна найбільше хоче миру, але, звісно, ​​справедливого миру. Мирні переговори, які зрівнюють сторони, мають бути відкинуті”, – заявила глава Єврокомісії, виступивши на підтримку мирного плану президента Зеленського.

Нагадаємо, 19 травня у Японії стартував саміт G7. Він триватиме три дні. Вже у перший день саміту світові лідери, які зібралися в японській Хіросімі, закликали РФ вивести війська з України.

Advertisement

19 травня глави держав та урядів семи провідних  держав з найбільш розвинутими економіками підписали спільну заяву, в якій наполягають на “повному та беззастережному виході” Росії з України та наголошують, що продовжуватимуть надавати фінансову підтримку Києву у 2024 році.

“Справедливий мир неможливий без повного та беззастережного виведення російських військ та військової техніки. Це має бути включено до кожного заклику до миру”, – сказано в тексті.

Прокоментуйте:
Advertisement