“Важкий вибір”: українців можуть приголомшити нові тарифи за електрику вже у квітні

Як відомо, тарифи на комунальні послуги не буде змінено до кінця опалювального сезону. Проте вже зараз українська влада розглядає кілька сценаріїв щодо підвищення цін за світло.

Цю новину розмістили на сайті «economics»

Варто попередити, що український уряд планує підвищити ціни на електроенергію. Також про можливе підвищення тарифів заявили голова НКРЕКУ Костянтин Ущаповський і радник прем’єра Юрій Бойко. akcenty.com.ua

Крім цього, за словами прем’єр-міністра України, тарифи на світ будуть підвищені. Це через те, що Росія своїми ракетами знищила більшість енергетичної інфраструктури нашої країни. Це говорить про те, що українські компанії не мають грошей, щоб самим покривати витрати на відновлення.

“Тому ми робитимемо це надзвичайно збалансовано і виважено, але шлях до електроринку, ринку газу, розвитку цивілізованого енергетичного ринку для України важливий”, – зазначив Денис Шмигаль.

Популярные статьи сейчас

Багато українців не вийдуть на пенсію у 60 років: кому не пощастить

Погода різко псується: на Україну сунуть циклон та атмосферні фронти

В одну секунду втратили найрідніших: донька загиблих на Львівщині розповіла про подробиці трагедії

До 2500 гривень: хто з українців може отримувати грошову допомогу щомісяця

Все новости

Радник прем’єра Юрій Бойко говорить про те, що наразі українська влада має близько 10 сценаріїв, у яких йдеться про підвищення тарифів за світло. Швидше за все ціни встановлюватимуться за 250 кіловат, а раніше було за 100 кіловат.

“Я противник такого підходу. Перші 250 кіловат-годин нічим з погляду вартості не відрізняються від наступних, а визначати стан споживачів за обсягом споживання некоректно. Яким буде рішення, подивимося. Традиційний важкий вибір між економічною очевидністю та політичною доцільністю”, – пояснив радник. прем’єра України.

Також він сказав, що є думка, що українці залишаться незадоволеними поворотом таких подій. Проте для незаможних сімей є продуманий план, у якому йдеться про субсидії на електрику.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN