Вчені пояснили, чому останні кілька кілограмів скидаються найдовше

Щоб скинути останні кілограми, варто трохи підвищити добову кількість калорій.

Регулярні активні вправи і дотримання дієти призвели до зниження ваги, але до бажаного результату залишилися кілька кілограмів, які ніяк не хочуть з вами розлучитися. Чому так відбувається, і як домогтися бажаного результату, розповіли нутриціологи — фахівці, що вивчають компоненти їжі і їх витрату та виведення з організму людини, інформує Ukr.Media.

За даними експертів, такий ефект має свій термін — плато. Про це говорять два фактори: зміни маси тіла і апетиту, що відбуваються у динамічному співвідношенні, а також ваша вага і витрата калорій. Наявність достатнього жирового прошарку у організмі сприяє зниженню апетиту. Відбувається такий процес завдяки гормонам лептину і греліну. Зниження норми калорій призводить до зниження ваги, знімаючи "лептинові гальма" і викликаючи уповільнення метаболізму та викликаючи бажання поїсти. Тому люди, які худнуть, найчастіше зіштовхуються з підвищенням апетиту і проблемами зі зниженням ваги.

Для того, щоб змусити жир "ворушитися", фахівці рекомендують трохи збільшити на деякий час кількість добових калорій, тим самим змусивши працювати обмін речовин. Такі дії допоможуть прискорити метаболізм, запустивши процес зниження ваги.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вчені пояснили, чому останні кілька кілограмів скидаються найдовше