Вчені розповіли, як характер людини пов’язаний з групою крові

Деякі фахівці вважають, що кров може розповісти не лише про медичні характеристики, але і визначити характер людини.

Кров є одним із головних компонентів, що забезпечують життєдіяльність людського організму, інформує Ukr.Media.

Закордонні вчені провели метааналіз досліджень з даної тематики та змогли виявити загальні риси представників різних груп крові.

Тож як співвідноситься характер і група крові:

I група. Люди сильні та вольові, запросто можуть брати на себе обов'язки лідера, за яким багато-хто буде йти. Не бояться труднощів і роботи на незнайомій території. З них виходять відмінні батьки й чоловіки, а також надійні бізнес-партнери.

II група. Завжди намагаються організувати для себе фінансову подушку безпеки, щоб втрата роботи або чергова економічна криза не застали зненацька. Якщо представники I групи готові бути новаторами та першовідкривачами, то для II групи характерно дотримуватися традицій.

III група. Їм вкрай непросто знайти своє місце в житті, де б вони відчували себе "своїми". Часто вони змінюють багато чоловіків і дружин, оскільки вибирають людей, які абсолютно їм не підходять.

IV група. Це найзагадковіша категорія людей. Своїм характером і світосприйняттям вони більше нагадують мешканців інших планет. Вивчені представники даної категорії — люди дуже незвичайні.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вчені розповіли, як характер людини пов’язаний з групою крові