Вчинок українського спортсмена на Олімпіаді-2022 викликав істерику у Держдумі

Депутат Державної думи Російської Федерації Віталій Мілонов різко відреагував на рішення українського секелетоніста Владислава Гераскевича після свого заїзду на Олімпіаді-2022 у Китаї показати плакати з написом “No War in Ukraine” (“Нi війні в Україні”). Цей вчинок нашого співвітчизника викликав справжню істерику у російського парламентаря.

Коментуючи ситуацію, Мілонов заявив, що 23-річного киянина необхідно усунути від Олімпійських ігор-2022.

“Мені здається, що український спортсмен послухав чергову маячню Зеленського і злякався чогось. Спорт має бути поза політикою! Звичайно, його треба усунути від Олімпіади, бо він порушив жорстке правило проведення Олімпійських ігор. Робіть свої заяви де завгодно, але не там, де проводяться спортивні заходи, і спортсмени змагаються не за політичним принципом, а за спортивним”, – цитує Мілонова Metaratings.ru.

Російський депутат вважає, що глядачі дивляться Олімпіаду заради спорту, а не “щоб оцінювати образливі чи необразливі заяви”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Гераскевич після третього заїзду на Олімпіаді-2022 у Китаї вийшов на трасу з плакатом, на якому на синьо-жовтому фоні було написано заклик не розпочинати війну в Україні.

Спортсмен повернувся до телекамер та фотооб’єктивів у різні боки, щоб усі могли розглянути напис.

Гераскевич показав плакат "Немає війні в Україні".

Пояснюючи свою акцію, український атлет заявив, що тут не було жодної політики. Владислав сакцентував, що він за мир у країні і як і всі ніхто не хоче війни.

“Я дуже боюся війни, як будь-яка нормальна людина, я не хочу її. Це моя позиція”, – сказав Гераскевич.

Пізніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) зробив офіційну заяву щодо цього вчинку українського скелетоніста.

Зазначимо, що Владислав пробився у фінал олімпійського турніру та посів там 18-те місце.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )