Вдалось! Просто зараз – це сталось, вже від завтра. В уряді відзвітували. Немислимий прогрес – українці аплодують

Новини

У понеділок, 25 січня, Україна повертається до адаптивного карантину. Це означає, що жорсткі карантинні обмеження, які діяли з 8 січня, будуть зняті.

У МОЗ сьогодні заявили, що завдяки посиленим карантинним обмеженням з 8 по 24 січня вдалося стабілізувати ситуацію з епідемією коронавірусу та розвантажити медичну систему.

“Сьогодні опівночі в Україні припиняється дія посиленого карантину. Хочу подякувати всім, хто дотримувався обмежень. Окремо дякую підприємцям, які обрали шлях чесно виконувати протиепідемічні рекомендації та карантинні вимоги та завдяки цьому врятували велику кількість людей від зараження. Спільно нам вдалося стабілізувати ситуацію і розвантажити нашу медичну систему і медпрацівників. Якщо на початок грудня показник пацієнтів з підтвердженим COVID – 19 або підозрою становив приблизно 29 000, то сьогодні цифра становить 18 651 осіб”, – заявив міністр Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook.

Степанов нагадав, що з 25 січня Україна переходить до тих карантинних обмежень, які діяли в грудні 2020 року.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що: “Україна виходить з посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли в грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилося до менш ніж 30% “, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Варто зазначити, що показник зараженості коронавірусом в Україні перевищує норму в п’ять разів. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я станом на неділю, 24 січня.

Відзначається, що середній показник захворюваності в Україні становить 201,6 на 100 тис. населення при нормі в 40.

Найгірша ситуація з  коронавірусом спостерігається в Запорізькій (359,8), Миколаївській (323,9) та Черкаській (300,1) областях.

Найменший показник захворюваності в Кіровоградській (81,9) і Херсонській областях (125,3).

Разом з тим, в Україні зменшується завантаженість лікарняних ліжок. На сьогодні в країні зайняті 27,4% ліжок.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN