Connect with us

Новини

“Вдень бабка з пиріжками, а вночі може бути полковником, коректувальником артилерії.. навіть льотчики бояться літати!”: окупанти потерпають від страху перед позиціями ЗСУ на півдні, перехоплення СБУ

У мережі з’явилося чергове перехоплення розмов окупантів у Херсонській області, які скаржаться на ЗСУ.

У Херсонській області російські окупанти потерпають від злагоджених дій Збройних сил України. Загарбники бояться вилазити їх окопів, сивіють від страху і в кожній мирній бабусі бачать коректувальника вогню. Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів між собою, перехоплені СБУ.

“Приїхав до пацанів на передок, так вони як діди стали, постаріли. У них Зозуля їде. За місцевих – ніхто не впевнений: хто вони такі, що вони роблять. Може, вони вночі є*ашаться з нами, а вдень вони – мирні люди. Нікому не можна довіряти. Йде бабка з пиріжками, а вночі вона може бути полковником, коректувальником артилерії”, – розповідає один окупант іншому.
окупанти, російські солдати, російські війська
А на поради колеги про те, як потрібно воювати з українцями, видає порцію пропагандисткам штампів і врешті-решт іронічно радить тому подзвонити Володьку Путіну. Тому що насправді шансів просунутися на півдні України у них немає: “У них там такі позиції… щоб ти розумів, у нас навіть льотчики бояться літати!”.

“Наші захисники готові зробити так, щоб російські загарбники не тільки літати, але і ходити боялися на нашій землі!”,- зазначили в повідомленні СБУ.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement