Ведмежата вирішили розважитися і мало не викрали автомобіль на очах здивованого власника

Україна

Невже це все правда? Ущипніть мене!

Американець Чед Морріс разом з родиною відпочивав в курортному містечку Гатлінбурзі, оточеному густими лісами, і став свідком дуже незвичайної сцени. Чоловік перебував з родиною в будинку, як раптом з двору стали лунати гучні звуки, інформує Ukr.Media.

Чед вибіг, щоб подивитися, що трапилося — і перед його очима постала дивовижна картина: мама і ведмежата окупували його машину і явно не збиралися нікуди йти.

Пустотливих звірят не сильно збентежив той факт, що їх спіймали на гарячому. Здавалося, вони планують викрасти автомобіль — одне з ведмежат вже зручно розташувалося за кермом, а двоє вмостилися на задньому сидінні. А мама-ведмедиця в цей час стояла на варті, з цікавістю поглядаючи на людей.

Наблизитися до хижаків Чед не зважився. Чоловікові залишалося з відчаєм спостерігати за тим, як ведмежата громлять його машину зсередини. Незабаром пустощі їм набридли, і вони вирішили залізти в автомобіль батьків Чеда — але, на щастя, це їм не вдалося.

Покрутившись трохи у дворі і не знайшовши інших розваг, неждані гості відправилися в ліс. Вони дозволили себе пофотографувати і не завдали нікому з людей шкоди — чого не скажеш про автомобіль Чеда, який взяв весь удар на себе.

За словами чоловіка, ведмежата відірвали з сидіння пристойний шматок оббивки і залишили багато подряпин. Також звірята прокусили м'яч і банку з протеїновим коктейлем. Але Чед не ображається: пошкодження можна легко усунути, а спогади про цей дивовижний день залишаться назавжди. «Невже це все правда? Ущипніть мене!» — сміється він.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN