“Величезна втрата для всіх”: Україна прощається з генієм кіно, країна захоплювалася його шедеврами

Новини

Сьогодні, 4 лютого, пройде церемонія прощання з Сергієм Проскурнею

Як передає Politeka.net, про це повідомила Ольга Стельмашевська на своїй сторінці в Facebook.
Серце українського театрального режисера і продюсера зупинилося на 64-му році життя 1 лютого.
В останню путь знаменитого українця проведуть у Києві, 4 лютого.

“Прощання з людиною театру, режисером, продюсером, музикантом – Сергієм Проскурнею відбудеться у четвер, 4 лютого у Києві:10:30 – 12:30 – Церемонія прощання, відспівування, Молитовний чин у Свято-Михайлівський Золотоверхий чоловічий монастир (вул.Трьохсвятительська). 13:30 – 14:30 – похорон на Байковому цвинтарі. Київський крематорій. Спеціалізований зал в корпусі головної адмінбудівлі поруч з паркуванням (вул.Байкова, 16)”, – йдеться в повідомленні.

“На церемоніях прощання будуть дотримані всі карантинні норми. Прохання всіх дотримуватися дистанції, одягати захисну маску і використовувати Дезінфектор”, – повідомила Стельмашевська.

Сергій Проскурня – театральний режисер і продюсер. Лауреат премії Національної Спілки театральних діячів України” експеримент ” та імені Сергія Данченка. Один з творців фестивалю”Червона рута”.

пізньої ночі повідомив колишній міністр культури України.

“Це був не просто режисер, видатний культурний діяч, філософ. Я його називав наш Драматург… складно усвідомити масштаби подій, яких стосувалося серце і креатив. Мій великий друг. Величезна втрата для мене і всіх нас”, – написав Нищук.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий