Велика собака з маленькою слабкістю: дружня Піппін обожнює співробітників пошти та служб доставки

Ви лише подивіться як вона їх зустрічає!

Золотиста ретриверша Піппін завжди була дуже привітна, але у якусь мить її господиня Кейла стала помічати особливу тягу вихованця до людей, що приносять пошту і посилки. При цьому собака любить не конкретних людей, а кур'єрів в цілому: листонош, співробітників FedEx і UPS і, звичайно ж, морозивника!

Щодня Піппін терпляче чекає біля вхідних дверей і, помітивши людину з коробкою, судорожно починає виляти хвостом. Ретриверша веде себе так мило і дружелюбно, що кожен хоче погладити — навіть кур'єр з FedEx, який все життя боявся собак. Хлопець довгий час не наважувався піднятися на ганок, але через кілька місяців став кращим другом Піппін, інформує Ukr.Media.

Місцеві листоноші і кур'єри часто приносять з собою частування, і іноді — виводять собаку на прогулянку навколо будинку. Хитрюзі Піппін навіть дістаються бутерброди, які працівники беруть з дому на обід. А один із співробітників служби доставки UPS постійно залишає улюблениці кісточку біля вхідних дверей — навіть якщо нікого немає вдома.

Мінус таких зворушливих відносин у тому, що Піппін дуже сумує, коли її друзі йдуть. Вона ненавидить розлучення і ще довго сидить біля дверей, пильно вдивляючись у далину.

Але, на щастя, довго їй нудьгувати не доводиться. У будинку крім Піппін живе ще один ретривер і її найкращий друг — морська свинка Франкенштейн. Ці двоє завжди знайдуть, чим зайнятися, наприклад, на пару похрумтіти капустою.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Велика собака з маленькою слабкістю: дружня Піппін обожнює співробітників пошти та служб доставки