Великобританія запроваджує санкції проти РФ за викрадення та вбивство українських дітей

Великобританія запроваджує санкції проти РФ за викрадення та вбивство українських дітей.
Великобританія має намір запровадити ще один пакет санкцій проти військових та чиновників РФ за крадіжку дітей та варварське ставлення до них.

Великобританія готується запровадити санкції проти російських чиновників та військовослужбовців, причетних до “варварського ставлення до українських дітей”. У тому числі за їхню загибель: за офіційними даними України, з початку “спецоперації” понад 310 дітей було вбито окупантами, повідомляє The Guardian.

Загальна кількість дітей, які перетнули кордон з Росією, становила не менше 190 тисяч людей. Достовірно невідомо, скільки їх було вивезено насильно. ЗМІ вважають, що рахунок може йти на десятки тисяч.

Перші повідомлення щодо примусової депортації дітей окупантами з’явилися ще 19 березня. У звіті ОБСЄ писали про 2,4 тисяч дітей. До них потрапили “дитбудинку, а також відібрані силою діти з українських сімей”.

Відео дня:

У квітні дитячий омбудсмен РФ Марія Львова-Бєлова озвучила цифру в 1560 дітей із дитбудинків на території ОРДЛО, яких перевезли до Росії.

Як правило, маленьких українців передають на виховання у сім’ї, які підтримують політику Путіна, або залишають у дитячих будинках. Везуть у Володимирську, Омську, Челябінську області, а також на Сахалін та Таганрог. Надалі їм обіцяють надати російське громадянство.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Великобританія запроваджує санкції проти РФ за викрадення та вбивство українських дітей