Connect with us

Новини

Великодні богослужіння: де дивитися онлайн-трансляції

Published

on

З вечора 15 квітня до ранку 16 квітня у храмах Православної церкви України та Української греко-католицької церкви відбуватимуться святкові богослужіння з нагоди Великодня. З очевидних причин далеко не всі парафіяни цього року можуть бути особисто присутніми на зборах з молитвами.

На щастя, у нашому технологічному столітті відстань не відіграє ролі, важливим є лише бажання дотримуватися традиції та мати доступ до інтернету. OBOZREVATEL зібрав канали, які транслюватимуть Пасхальну службу в режимі онлайн.

О 23:30 святкову трансляцію запустить “Суспільне”. Літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі в Києві звершує митрополит Київський Епіфаній.


Вперше пасхальне богослужіння Православної церкви України відбудеться в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Воно розпочнеться 16 квітня о 06:00, очікується, що служитиме тимчасово виконуючий обов’язки намісника Лаври архімандрит Авраамій.

Advertisement

Службу в головному храмі українських греко-католиків, Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві з 7:00 16 квітня супроводжуватимуть оператори “Живого Телебачення” та “Суспільного”.

Прокоментуйте:
Advertisement