Венедіктова wокувала – готує непередбачуване. Посадить свою людину – висока посада. Українці не чекали!

Новини

25 січня стартував прийом документів від претендентів на пост глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це глава Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова розповіла під час зустрічі з послом ЄС, главою представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікасом, пише прес-служба відомства.

“Розпочався прийом документів від кандидатів, який триватиме до 15 лютого. Ми сподіваємося, що вже через кілька місяців комісія в результаті прозорого і відкритого відбору зможе вибрати дійсно гідного керівника САП”, – сказала Венедіктова.

Маасікас привітав початок конкурсу.

Згідно з оголошенням про конкурс, яке опублікували на сайті Офісу генпрокурора 22 січня, документи подати можна особисто, поштою або електронною поштою. Вакантні зараз також посади заступника глави САП і начальника 5-го відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді САП.

У САП зараз немає керівника. Попередній – Назар Холодницький – пішов у відставку в серпні 2020 року. Він очолював відомство з 2015 року. Обов’язки глави САП виконує його перший заступник Максим Грищук.

У Мережі вже ходять чутки, що Венедіктова планує пропхати на цю посаду свою людину.

“Генпрокурор Ірина Венедіктова набрала достатньо “політичної ваги “, щоб посадити на посаду керівника САП свою людину. Керівник САП ще сильніше зміцнить її позиції серед правоохоронців і антикорупціонерів. Крім того, це дозволить їй в перспективі мати свою людину і в НАБУ після відставки Ситника” , – пише тг-канал “Шептун.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий