Венедіктова зблідла – він влупив їй, такого не чекав ніхто. Звільнити місце – врятувала олігарха. Це кінець

Різне

Ветеран АТО і агент НАБУ – Євген Шевченко прокоментував недавню заяву прессекретарки президента Юлії Мендель, що оцінювати діяльність Ірини Венедіктової на посаді генпрокурона Зеленський буде після її публічного звіту.

Сам же Шевченко вважає, що з Венедіктовою і так все ясно про що і пише на своїй сторінці у Фейсбук.

Ось що не говори, а з почуттям гумору у нашого президента все добре😀😀
І я б не шарівся, адже зараз не просто «видно успіх» – очевидним фактом є те, що Ірина Венедиктова за такий короткий термін зуміла проявити свої кращі якості і безумовно стала кращим генпрокурором України за всю історію – Rouslan Riaboshapka на таке виявився не здатний, тому його і прибрали. А Венедиктова в цей час:

– успішно блокує екстрадицію олігарха Бахматюка, який вивів з бюджету 1,2млрд.грн
– забезпечила закриття справи по «Роттердам +», але ситуацію врятували судді Вищий антікорупційній суд, які зобов’язали прокуратуру відновити слідство
– заборонила прокурорам САП проводити обшуки в Окружний адміністративний суд міста Києва і врятувала від підозри главу суду Вовка, який до цих пір ховається від слідства
– злила інформацію по агенту НАБУ, який під прикриттям розробляв «слугу народу» Юрченко та деяких інших народних депутатів, в результаті чого був зірваний арешт підозрюваних, який повинен був відбутися в момент передачі хабара
– не тільки злила інформацію по «слузі народу» Халимону, але і відмовилася запускати процес його арешту, назвавши аргументи детективів «надуманими» 🤦🏻♂️
– встала на захист заступника ОП Татарова, незаконно змінивши всю групу прокурорів в ніч перед його арештом і т.д. і т.п.
Загалом, сумно все це – що ще я можу сказати? ..

Раніше, джерело з Офісу Президента повідомляє, що у Генпрокурора Ірини Венедіктової є час до березня 2021 року. У березні її викличуть “на килим у Верховну Раду”.

Про це пише тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела.

“Уже в лютому місяці якщо не буде резонансних результативних справ, то у неї почнуться «проблеми», хоча вона вже до них підготувалася.

Джерело доповнює, що Генпрокурор Ірина Венедіктова, як істинний «політик-силовик» зараз пішла шляхом Міністра МВС Арсена Авакова і зібрала «папки» на оточення топ політиків і чиновників з Офісу Президента. Особливу увагу вона приділила кейсу Велике будівництво і «схемам», які там фігурують “, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN