Верх iдiотизму і неадекватності! Пiсля слiв Зeлeнського я вiдчуваю себе в нeбeзпеці — нардеп

Народний депутат України від «Європейської солідарності» Микола Княжицький поділився своєю оцінкою останніх висловлювань президента Володимира Зеленського з приводу актуальності російської військової загрози Про це він написав 29 січня 2022 року на своїй сторінці, передає Еспресо.TV.

«Після прес-конференції Зеленського я відчув себе у небезпеці. У його голові усе перевернуто з ніг на голову.

Не ми НАТО потрібні, і не вони нам мають щось обіцяти. НАТО потрібне нам для захисту від агресора. Так, як колись було потрібне Польщі, Угорщині і країнам Балтії», — заявив Княжицький.

При цьому, як наголошує народний депутат, «без реформ, прозорих дій влади, виконання законів, як от з призначенням прокурора САП» Україну у НАТО «справді не візьмуть».

«А демократичні реформи суперечать корупційним бажанням влади Зеленського», — додав Микола Княжицький.

Що ж стосується суперечки Зеленського з американським президентом Джо Байденом з приводу загроз, то її політик оцінив як «верх ідіотизму і недалекоглядності».

«Навіть, якщо дехто із світових лідерів і драматизує ситуацію (хоча це не так), все одно лише постійний економічний, медійний, політичний тиск стримуватиме Росію. Таке враження, що Зеленському це стримування не потрібне. І тому сумно. Бо як Заходу захищати партнера, який стверджує, що небезпеки не існує?» — підсумував народний депутат Микола Княжицький.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар