ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ВИ ГРОБИЛИ POWER BANK, ЗАРЯДЖАЮЧИ ЙОГО НЕПРАВИЛЬНО! І ОСЬ ЧОМУ!

Звичайно ж, вам би хотілося, щоб зарядка служила якомога довше і радувала вічним «онлайном» ваші гаджети. Для цього необхідно знати деякі особливості Li-Ion батарей і дотримуватися кількох простих правил використання:

1. Після покупки зовнішнього акумулятора відразу ж зарядіть його повністю.

Ідеальний процес зарядки (як ПоверБанка, так і батареї вашого телефону/планшета) включає в себе і так звану “крапельну” зарядку – зарядка гаджета ще деякий час після того, як індикатори показують, що пристрій заряджено на 100%, при цьому заряд триває дуже слабким струмом.

2. Для того, щоб ваш Power Bank набрав свою максимальну ємність – необхідно зробити 2-3 цикли повного заряду/розряду.

Також, якщо в майбутньому Power Bank став розряджатися швидше, ніж зазвичай, варто повторити цей цикл 2-3 рази і тим самим переписати статистику акумулятора.

3. ЗАВЖДИ заряджайте Li-Ion батареї до 100%!

Намагайтеся ніколи не припиняти зарядку завчасно – тільки після того, як батарея зарядиться на 100%. Так, багато хто скаже, що “сучасні Li-Ion батареї не мають” ефекту пам’яті “. Так, виробники теж це стверджують. Але, виходячи з нашої практики і досвіду, це не зовсім так: в Li-Ion батареях цей ефект набагато менше, але все-таки присутній (це стосується і телефонів, і будь-яких інших гаджетів).

4. Не розряджайте PowerBank повністю (до 0%)

Сучасні Li-Ion батареї, якими комплектуються мобільні акумулятори не вимагають цього. Більш того, постійний їх розряд до 0% скорочує термін служби. Заряджайте Power Bank, коли в ньому ще є 10-20% заряду.

У зовнішніх зарядних пристроях з відсотковою індикацією рівня розряду/заряду дізнатися це дуже просто, в пристроях з LED-індикацією – доведеться робити це «на око».

5. Цей пункт суперечить попередньому, але тим не менше він також дуже важливий: час від часу повністю розряджайте батарею (раз в 1-3 місяці).

Це дозволяє обнулити межі заряду (верхню і нижню – відкалібрувати Power Bank).

6. Якщо ви не плануєте використовувати зовнішній акумулятор протягом довгого часу – розрядіть його приблизно на половину.

Зберігати повністю заряджений (як і повністю розряджений) акумулятор дуже шкідливо для нього і суттєво скорочує термін його служби.

7. Використовуйте тільки оригінальні мережеві адаптери або такі, які мають необхідні характеристики

Якщо PowerBank рекомендують заряджати струмом силою в 2А, то користуйтеся таким зарядним пристроєм, який дає 2А).

За матеріалами.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )