Весілля буде: українським лікарям вдалося витягти з “того світу” нареченого і його кохану

Вони планували одружитися найближчим часом, але опинилися на межі життя і смерті.

Історію закоханих розповів лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, пише Politeka.net.

У той страшний день, 3 березня, поруч зі Станіславом і його коханою Оленою розірвався снаряд – пара потрапила під мінометний обстріл.

«У Станіслава відірвало руку, важке поранення живота. Олена тягнула коханого з-під обстрілу. Одержала поранення ноги та відламок в шиї», – розповів лікар.

вибух, ракетний обстріл, удар

Обох відправили у лікарню ім. Мечникова. На момент госпіталізації стан Станіслава був вкрай важким – чоловік знаходився у комі, дихав за допомогою апарата.

«Досвідчений хірург Костянтин Кравченко провів дві операції, рятуючи життя. Олені хірургі дістали відламки з шиї та ноги, вона швидко іде на одужання, але ще на візочку. Станіслав залишається в реанімації, дуже слабкий», – розповів лікар про порятунок закоханих.

Риженко каже, що вони тримають один одного за руки, можуть розмовляти безкінечно і кохати так, як не може ніхто.

«Їх майбутнє та долю врятували прості лікарі Мечникова. Посміхаються, мріють про дім та палке кохання», – розповів лікар.

Українці бажають Станіславу і Олені найшвидшого одужання і дякують лікарям за порятунок життів:

«Швидкого одужання нашим воїнам та міцного здоров’я їм. Низький уклін та молитви за лікарів, що ціною неймовірних зусиль, часу та професіоналізму витягують з того світу стільки наших людей»,

«Дай Бог їм здоров’я та щастя! І лікарям також міцного здоров’я і величезна подяка»

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )