“Весна прийде обов’язково”: українців чекає “погодний сюрприз” під кінець тижня

Несподівана відлига, але у супроводі вітру, а місцями ще й дощу з мокрим снігом.

У цю п’ятницю, в нашій країні очікуються досить неоднорідні метеоумови

Те, що 11-го лютого, над Україною пройдуть не тільки опади у вигляді дощу або снігу, але ще й іноді вигляне сонце, а також які температурні значення поки ще порадують українців, на своєму акаунті в соціальній мережі Facebook, детально інформує відомий синоптик і популярний блогер, Наталія Діденко.

За словами Діденка, останній робочий день цього тижня буде досить “синоптично симпатичним”, навіть всупереч дощам і снігу: промені сонця, подекуди, прогріють повітряні маси до незвичайної температури, навіть попри вітер – можливо від + 10 до + 12 градусів за Цельсієм.

Погода в Україні. Фото: скріншот Youtube-відео

Середня температура по нашій країні, протягом світлого часу доби, коливатиметься від + 5 до + 10 градусів за Цельсієм: у південних і західних регіонах – від + 6 до + 12 градусів за Цельсієм, а на сході та північному сході – від + 3 до + 6 градусів за Цельсієм.

Але весняний настрій можуть зіпсувати невеликі дощі, в супроводі мокрого снігу, які прогнозують в деяких західних областях, а іноді – на крайній півночі й частково в східних регіонах.

На решті частини України – сухо, а в південних і центральних областях ще й сонячно. Втім, через пориви помірних вітру, минущих в сильні, з західних і південно-західних напрямків, відлига стане відчуватися трохи інакше. Крім того, через постійні перепади температури, на дорогах утворюється ожеледиця.

Погода в Україні. Фото: скріншот facebook.com/tala.didenko

У столиці України, в цю п’ятницю поки ще тепло: вдень – від + 6 до + 8 градусів за Цельсієм, без дощу або снігу, але з поривчастим вітром.

І, як пише Наталія Діденко: “Весна прийде обов’язково”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )