Ви nросили Імена Суддів КС, Які вбuли Антикорупційну Реформу і відкинули нас на Роки Назад. 11 «Героїв», Яких Варто Знати В Обличчя (ФОТО)

Ви просили імена суддів КС, які вбили антикорупційну реформу і відкинули нас на роки назад. 11 «героїв», яких варто знати в обличчя:

❌ Олександр Тупицький (в центрі). Призначений Януковичем у травні 2013 року. Ексголова Куйбишевського райсуду Донецька. Фігурант антикорупційних розслідувань. Має конфлікт інтересів, бо приховав купівлю земельної ділянки в Криму. ❌ Олександр Касмінін. Призначений Януковичем у вересні 2013 року. Ексголова Апеляційного суду Полтавської області. ❌ Олександр Литвинов. Призначений з’їздом суддів у лютому 2013 року. Екссуддя Апеляційного суду Донецької (а згодом і Львівської) області. ❌ Ігор Сліденко (в центрі вгорі). Призначений Верховною Радою у березні 2014 року (квота ВО Свобода). Суддя-доповідач у справі про декларування. Має конфлікт інтересів, бо отримав протокол від НАЗК за те, що не повідомив про зміни в майновому стані.

❌ Сергій Сас. Призначений Верховною Радою у березні 2014 року (квота ВО Батьківщина). Колишній нардеп від Батьківщини. ❌ Віктор Кривенко. Призначений з’їздом суддів в листопаді 2015 року. Ексголова Ради суддів України. ❌ Володимир Мойсик (в центрі знизу). Призначений Порошенком у січні 2016 року. Колишній депутат від Нашої України. Має конфлікт інтересів, бо отримав протокол від НАЗК за те, що не повідомив про зміни в майновому стані. ❌ Віктор Городовенко. Призначений з’їздом суддів у листопаді 2017 року. Ексголова Апеляційного суду Запорізької області.

❌ Ірина Завгородня (внизу праворуч). Призначена Верховною Радою у вересні 2018 року (квота БПП). Екссуддя Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Має конфлікт інтересів, бо внесла недостовірні відомості в декларації. ❌ Галина Юровська. Призначена з’їздом суддів у жовтні 2019 року. Екссуддя Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ. ❌ Петро Філюк. Призначений з’їздом суддів у жовтні 2019 року. Ексголова Апеляційного суду Волинської області. Фігурант антикорупційних розслідувань.

Прийдемо до них завтра в гості. Відправим суддів-зрадників КСУ до Ростова!

Центр Протидії Корупції

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Ви nросили Імена Суддів КС, Які вбuли Антикорупційну Реформу і відкинули нас на Роки Назад. 11 «Героїв», Яких Варто Знати В Обличчя (ФОТО)