“Вічна та світла пам’ять”: кількість жертв ракетного удару по центру міста продовжує зростати

Так, після 20 днів боротьби в лікарні від тяжких опіків та поранень помер дитячий лікар-невролог Павло Ковальчук, пише Politeka.net.

Під час обстрілу медик був на робочому місці у клініці “Нейромед” – він отримав 70% опіків тіла. На жаль, попри численні операції, лікар помер у Кракові, куди його доставили на лікування. top.politeka.net

Неможливо виміряти сум та біль, який відчуває зараз вся команда Нейромед. Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким та друзям Павла Васильовича, ми як ніхто розуміємо та розділяємо ваш біль. Вічна та світла пам’ять”, – написали у клініці.

Додамо, що лікар встиг розповісти про свій стан – текст надрукувала та опублікувала у Facebook його дружина.

“14.07.22 мені пощастило вийти з палаючого кабінету (про це напевно, буде написана окрема книжка). З допомогою перехожих я дістався до станції швидкої допомоги, де отримав знеболення і був доставлений до реанімації МКЛ ШМД №2, де отримав першу невідкладну допомогу, звідки й був переведений в опікову реанімаційну Пироговської лікарні”, – розповідав Павло.

Лікарю зробили кілька операцій і, через перевантаженість Львівського опікового центру, перевезли до Кракова.

Відео дня:

На жаль, попри усі зусилля медиків, життя Павла Ковальчука врятувати не вдалось. Таким чином кількість жертв атаки на центр Вінниці зросла до 27.

Вінниця, ракетний удар, війна
“Щирий, світлий, харизматичний, істинний ерудит, надзвичайно обдарований лікар, справжній професіонал своєї справи..

Тобою неможливо було не захоплюватися. Завжди повний енергії та сміливих задумів, спішив творити добро та щедро ділився своїм талантом та знаннями…», – згадують Павла у соцмережах.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
“Вічна та світла пам’ять”: кількість жертв ракетного удару по центру міста продовжує зростати