“Від 58-ї армії не залишилося нічого”: окупант розповів про знищення ЗСУ елітних військ РФ. Аудіо

На півдні України українськими військовими була вщент розбита 58-ма армія Південного військового округу РФ. Вона вважалась однією з найкращих у Росії.

Про це стало відомо з телефонних розмов окупантів, які перехопила СБУ. Зокрема, один російський військовий розповідав своїй дружині про страшні втрати Збройних сил РФ на півдні України (щоб послухати аудіо, доскрольте до кінця сторінки).
Аудіоперехоплення СБУ

“Від 58-ї армії взагалі нічого не залишилось. Вона вважалася найважчою армією у Південному військовому окрузі. У підсумку від неї не залишилося майже нічого. Валера Бакін у 58-й армії служив. У нього в роті жодної людини живої немає. Жодної! Всіх, коротше, повбивали. Всю роту. У нас там теж є роти, де залишилося 3 особи, 4 особи”, – сказав російський загарбник, якому пощастило вижити.

Відео дня:

58-ма загальновійськова армія – це військове об’єднання Сухопутних військ Збройних сил Росії чисельністю в армію. Перебуває у складі Південного військового округу. Штаб армії розташований у місті Владикавказ, Північна Осетія. У 2014 році частини армії брали участь у війні на сході України. У 2018 році її переоснастили найновішим озброєнням і технікою.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Від 58-ї армії не залишилося нічого”: окупант розповів про знищення ЗСУ елітних військ РФ. Аудіо