“Від найгіршого врятувало відключення світла”: очевидці авіакатастрофи в Броварах розповіли про подробиці трагедії

Ранкова авіакатастрофа у Броварах під Києвом могла обернутися ще більшими жертвами, але людей врятували об’єктивні обставини, які раніше викликали лише прикрощі. Наприклад, місцеву мешканку Катерину, її чоловіка та дочку Поліну від фатального випадку вберегло відключення світла. obozrevatel.com

Катерина працює кореспондентом УНІАН і написала про свої враження на сайті видання. Вона вказала, що доленосними для її сім’ї стали лише три хвилини часу.

“Ніколи не думала, що радітиму відключенню світла, але саме воно нас сьогодні врятувало від найгіршого, змусивши спускатися з 15 поверху пішки і затримавши на 3 хвилини. Думаєте, 3 хвилини – нічого не вирішують? Так, і я так думала. Але у ситуаціях, як сьогодні, саме від них може залежати житимеш ти, або помреш”, – розповіла авторка публікації.

Очевидиця події наголосила, що на вулиці вранці стояв густий туман, який буквально застеляв нижні поверхи багатоквартирних будинків. Разом із чоловіком вони провели до школи старшого сина Вову, а потім вирушили до дитсадка з його сестричкою Поліною.
''Від найгіршого врятувало відключення світла'': очевидці авіакатастрофи в Броварах розповіли про подробиці трагедії
Ніщо не віщувало біди, все виглядало досить звичайним, але вже на підході до дошкільної установи, вони почули звук вертольота, що летить. Шум наростав, але через густий туман побачити його джерело було неможливо… до падіння.

“Падіння безпосередньо на садок, до якого ми вже наблизилися впритул. Пам’ятаю, що цей вертоліт був великий, червоного кольору. Ми з дочкою і чоловіком впали на землю, закриваючи голови руками, а навколо нас сипалися уламки, що палали. Я бачила, що вертоліт упав на місце, де мала бути наша група, на дітей та їхніх батьків. Я почала кричати”, – згадує Катерина.
''Від найгіршого врятувало відключення світла'': очевидці авіакатастрофи в Броварах розповіли про подробиці трагедії
''Від найгіршого врятувало відключення світла'': очевидці авіакатастрофи в Броварах розповіли про подробиці трагедії
Вона додала, що не лише її сім’я уникла загибелі та відтепер відзначатиме 18 січня другий День народження. Ще одна жінка цього ранку не захотіла вести доньку в садок.

“Без будь-якої вагомої причини. Чи то інтуїція, чи то доля, чи просто везіння, – хто знає”, – міркує жінка.

За її словами, всі діти із групи її дитини залишилися живими та, на щастя, не постраждали. Поранення від уламків отримала лише вихователька і вона була госпіталізована.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN