“Відбувається найстрашніше”: Радник мера Маріуполя розповів, що чекає на тих, хто не пройшов “фільтрацію” окупантів

Тих маріупольців, які не пройдуть “фільтраційні” процедури російських окупантів, відправляють у в’язницю “Оленівку”, або в донецьку “Ізоляцію”. Обидві ці тюрми – це те саме, що концтабір. Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі українського телемарафону. Раніше він повідомив, що з міста окупанти вивезли 257 осіб, серед яких 30 дітей, до села Безіменне, передають Патріоти України.

“На жаль, їх чекає стандартна для всіх, хто потрапляє до Безіменного (процедура. – Ред.). Якщо вони ще не пройшли “фільтраційну” процедуру безпосередньо в Маріуполі, то їх чекає, по-перше, “фільтраційна” процедура, а після неї – депортація в Росію”, – сказав Адрющенко.

Далі, за його словами, українців відправлять у Таганрог, звідки їх разом із іншими депортованими відправлять в інші регіони РФ.

Говорячи про те, скільки людей не проходять “фільтрацію” окупантів, радник мера Маріуполя зазначив, що таких “не менше 10%”.

Відео дня:

“Вони визнаються, скажімо так, небезпечними для російського режиму. І після цього відбувається найстрашніше, тому що той, хто не пройшов “фільтрацію”, його арештовують і він потрапляє до в’язниці”, – сказав Андрющенко.

Українців запроторюють або в “Оленівку” – “це пом’якшений варіант концтабору”, або їх везуть в Донецьк у “Ізоляцію”. При цьому він припустив, що “Ізоляція” в Донецьку уже не одна, зважаючи на кількість людей, яких туди відправили окупанти.

“Сама “Оленівка” не дуже відрізняється від “Ізоляції”. Там трохи менші тортури, але вони там теж є. Це безкінечні допити, психічний злам людей, це знущання, це трохи-трохи легше, ніж “Ізоляція”, але такий самий концтабір”, – резюмував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Відбувається найстрашніше”: Радник мера Маріуполя розповів, що чекає на тих, хто не пройшов “фільтрацію” окупантів