Віддав все! Проникливе зізнання Залужного: країна пишається, відважно. Історична подія!

Залужний прокоментував свою мільйонну спадщину:

❤️”Я все своє життя віддав Збройним силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком. Остання воля пана Григорія, очевидно, полягала в тому, щоб підтримати в моїй особі українське військо. Вдячний всім, хто допомагає ЗСУ. І вдячний своїй родині за розуміння”. korupciya.com

Крім того, Залужний подякував генералу США Міллі «за потужну підтримку»

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 25 січня провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі, під час якої подякував американській стороні за продовження підтримки України у війні проти Росії.

«Підтримую сталий діалог з генералом Марком Міллі. Під час сьогоднішньої телефонної розмови обговорили оголошений пакет військової допомоги Україні та взаємні кроки для якнайшвидшого прийняття нових зразків техніки на озброєння. Сердечно подякував генералу Міллі за потужну підтримку і лідерство. Ми налаштовані тільки на Перемогу», – написав Залужний у телеграмі.

Нагадаємо, 25 січня Німеччина і Сполучені Штати оголосили про рішення надати Україні танки Leopard і Abrams відповідно. Берлін також дозволив іншим країнам, які мають німецькі танки, реекспорт цієї зброї в Україну.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN