Віддав життя за Україну: У бою за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону “Волат№, ще кілька білорусів у полоні

У бою за Лисичанськ загинув командир батальйону зі складу добровольчого білоруського полку імені Кастуся Калиновського ЗСУ з позивним “Брест””. Ще кілька білорусів зникли безвісти, один з них у полоні. Долю інших наразі з’ясовують. Про це повідомила пресслужба полку імені Кастуся Калиновського. передають Патріоти України.

У полку Кастуся Калиновського зокрема повідомили, що їхні бійці вступили в нерівний бій з танковою колоною росіян, яку вони успішно розбили. Але після цього російські окупанти атакували білорусів ще більшими силами. «Можна з упевненістю сказати, що завдяки особистому героїзму та самопожертві наші білоруські хлопці змогли зупинити наступ танкової колони, тим самим давши можливість основним силам ВСУ безпечно відійти в цьому напрямку», – сказано у повідомленні полку.

Лише зараз, коли батальйон «Волат» зі складу полку Кастуся Калиновського відійшов з Лисичанська, там повідомив, що в цьому бою загинув командир батальйону з позивним «Брест».

«З перших днів війни він стояв на захисті України від російської агресії та стояв у витоків створення полку Калиновського. Ми знали його як мужню, рішучу та самовіддану людину, готову на все заради кожного свого бійця. Брест мав винятковий авторитет серед вояків полку. Крім того, він був відданим сином білоруської землі і вірив у майбутнє вільної Білорусі», – повідомили у полку про «Бреста».

Окрім того, під час цієї операції ще кілька бійців батальйону зникли безвісти. Наразі відомо лише, що один із них Ян Джурбейка на прізвисько «Тромблі» перебуває в полоні. Долю решти зниклих бійців з’ясовують.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Віддав життя за Україну: У бою за Лисичанськ загинув командир білоруського батальйону “Волат№, ще кілька білорусів у полоні