Connect with us

Новини

Віддав життя за Україну, як і батько: на фронті загинув 29-річний захисник з Івано-Франківщини. Фото

Published

on

29-річний український військовий з Івано-Франківщини Роман Кава 17 червня загинув у боях на Луганщині. П’ять місяців тому на фронті загинув його батько – сержант Микола Кава, який вирушив захищати Україну з перших днів повномасштабної війни.

Про загибель Романа повідомив голова Калуської міської територіальної громади Андрій Найда. За його словам, солдат був призваний за мобілізацією в грудні 2022 року.

“Проявивши стійкість та мужність, Герой загинув. У жовтні полеглому нашому захисникові Роману Каві виповнилося б лише 30″, – розповів Найда.

Віддав життя за Україну, як і батько: на фронті загинув 29-річний захисник з Івано-Франківщини. Фото

Голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець повідомила, що загиблий воїн був мешканцем Калуша Івано-Франківської області. У Збройних силах служив навідником 1-го відділення 1-го аеромобільного взводу 1-ї аеромобільної роти військової частини.

“Герой віддав своє життя заради свободи й мирного неба над Україною. Він назавжди залишиться у пам’яті тих, хто його знав, мужнім і вірним сином українського народу та відважним воїном”, – написала посадовиця.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement