Connect with us

Новини

Відібрали військові квитки та кинули в полі: Російські “мобіки” поскаржилися на беззаконня командирів (відео)

Published

on

Російські окупанти відразу з кількох військових частин звернулися до Кремля та міноборони РФ зі скаргами на свинське ставлення командування. У них забрали військові квитки, обманним шляхом заманили на територію Луганської області, де тривають системні обстріли, кинули в полі та не дають по 7-8 місяців відпусток, передають Патріоти України.

Загарбники вказали, що їх буквально утримує та годує місцеве населення із добровольців, а от безпосереднім командирам на них начхати.

“Нам сказали, що повернуть квитки протягом дня, коли поставлять нову печатку, а ми вирушимо далі у бік Криму. З того часу минуло п’ять днів, документів у нас так і немає. Відповіді від представників міноборони, командирів батальйону, командирів роти, офіцерів теж немає. Інформації, де ми перебуваємо, теж немає. Єдине, що знаємо, – ми на Луганщині”, – обурено каже окупант у масці.

Мобілізовані наголосили, що частина з них взагалі не здатна воювати через інвалідність або отримані поранення. Проте їх продовжують утримувати у незрозумілих умовах, позбавивши забезпечення, своєчасних виплат та навіть відпусток.

Advertisement

“Зрозумійте, деякі тут уже сім чи вісім місяців. За цей час нікого не відпускали у відпустку, але ми хочемо додому, хочемо побачити дітей, обійняти дружину… Хто над усім цим командує? Ці люди мають бути притягнуті до відповідальності”, – поскаржився військовий ворожого угруповання.

Прокоментуйте:
Advertisement